Żyjesz aktywnie i zdrowo? Dobierz dla siebie odpowiednie słuchawki!

Każdy kto żyje aktywnie, uprawia sporty i nie stroni od ruchu wie jak uciążliwe bywają tradycyjne słuchawki. Wiecznie plączący się kabelek, który podczas biegu w parku potrafi narobić niemałych problemów, bolące uszy po kilkudziesięciu minutach korzystania to tylko cześć z problemów, na które wskazują użytkownicy. Do tego należy dodać jeszcze opinie lekarzy, według których użytkowanie słuchawek, szczególnie to długotrwałe może poważnie uszkodzić aparat słuchu. Jakie jest więc rozwiązanie? Jak dobrać słuchawki, które będą wygodne i bezpieczne dla zdrowia?

Słuchawki bezpieczne dla aparatu słuchu

Odpowiedzią są bezprzewodowe słuchawki AfterShokz z technologią przewodnictwa kostnego. Ich innowacyjność polega na tym, że do przekazywania dźwięku nie angażowane są bębenki, których uszkodzenie jest najczęstsza przyczyną utraty słuchu. Zamiast tego dźwięk w formie drgań dociera przez kostki twarzy. Daje to niesamowity efekt, a co najważniejsze jest dużo zdrowsze dla użytkownika!

Do tej pory z technologii przewodnictwa kostnego korzystało głownie wojsko. Teraz ta zaawansowana technologia dostępna jest dla każdego z nas. Szczególnie upodobali obie ją ludzie aktywni i ceniący sobie zdrowy styl życia. Metoda ta używana jest również w medycynie w leczeniu osób z niedosłuchem. Ja podają dane w ten sposób pomoc otrzymało już ponad 120 tysięcy osób na całym świecie!

Jak działają słuchawki w technologii przewodnictwa kostnego?

Słuchawki te wytwarzają specjalne wibracje doprowadzające dźwięk przez kości policzkowe. Oznacza to, że nie mamy tu żadnej ingerencji w uszy. Co więcej, dzięki otwartej konstrukcji odsłaniającej ucho osoba korzystająca ze słuchawek może słyszeć otaczające ją dźwięki. To prawdziwa technologia na miarę XXI wieku.

W Polsce wyłączną dystrybucją słuchawek bezprzewodowych AfterShokz zajmuje się firma Freeway OMT. Jak prezentuje się ten produkt w praktyce? Poniżej kilka zdjęć:

AfterShokz

AfterShokz

AfterShokz

Słuchawki dla aktywnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.