Odżywka białkowa – czy może zastąpić posiłek?

Odżywki białkowe mogą kojarzyć się z proszkiem rozrabianym w wodzie, który popija się wprost ze shakera tuż po zakończonym treningu, w ramach dodatkowego posiłku. Dzięki produktom SlimMeNatural możesz przekonać się, że stosowanie odżywek nie musi wcale tak wyglądać!

Jak przyrządzić odżywkę białkową?

Dostępne odżywki w różnych smakach to dobry produkt dla pań, które lubią wypijać je w postaci koktajlu, na przykład właśnie po zakończonym treningu. To bardzo dobry nawyk – białko łatwo rozpuścić w wodzie w domu przy pomocy shakera, przelać do specjalnej butelki i wspomagać się nim po treningu, gdy czuje się nie tylko silne zapotrzebowanie na wodę, ale również na regenerujący posiłek. Korzystając z dobrej jakości roślinnych odżywek białkowych poprzez wyrobienie sobie tego nawyku, można uzyskać bardzo dobre efekty odbudowywania mięśni po wysiłku i tworzenia nowej, wysokojakościowej masy beztłuszczowej. Wystarczy odżywka, woda, sok lub mleko, również roślinne – i odżywka gotowa!

Białko na odchudzanie dla dziewczyn – czy można je jeść na redukcji?

Choć dieta redukcyjna polega na zmniejszeniu podaży kalorii w stosunku do dotychczasowych nawyków, to jej skład powinien być zbilansowany i bogaty. Bardzo często rezygnując na diecie z jedzenia wędlin, mięs, żółtych serów czy mleka i śmietanki, jednocześnie ograniczamy sobie dostęp do pełnowartościowego białka zwierzęcego. Jeśli Twoim celem jest nie tylko schudnięcie, ale również dieta bezmięsna, wtedy białko na odchudzanie dla dziewczyn SlimMeNatural będzie idealnym wyborem. Pamiętaj, aby spożywać je tylko w zalecanej porcji i każdorazowo uwzględnić tę porcję w kaloryczności swojego jadłospisu na redukcji. Takie odżywki bardzo często polecane są jako „doładowanie” do diety redukcyjnej, gdy mimo szczerych chęci nie udaje się zapewnić w niej właściwej ilości białka na kilogram masy ciała tylko z samej diety.

Jak jeść białko, by nie było nudno?

Odżywka białkowa bez cukru to oczywiście sposób na posiłek – na przykład na kolację potreningową, deser, podwieczorek, czy śniadanie. Może stać się świetnym sposobem na rozpoczęcie dnia, gdy nie masz czasu na przygotowanie śniadania, lub jego zakończenie, gdy nie masz siły na gotowanie. Może także uzupełniać klasyczne posiłki. Najlepiej odżywka białkowa smakuje na słodko – dlatego warto wsypywać ją do jogurtu z owocami, owsianki, omletu na słodko, ciasta na naleśniki czy deserów. Uzyskują one wtedy gładką, kremową konsystencję i bardzo ciekawy smak. Białko dla kobiet o smaku waniliowym czy żurawinowym to nie tylko sposób na urozmaicenie diety poprzez zróżnicowane smaki, ale również na dopasowanie produktu do posiłku, który chce się razem z nim przyrządzić.

Białko dla dziewczyn może zastępować posiłek, ale bardzo często staje się po prostu jego częścią lub uzupełnieniem – na przykład wtedy, gdy masz ochotę na makaron z warzywami bez dodatków proteinowych. Różne możliwości kombinacji z białkiem w proszku dają wiele ciekawych potraw, które całkowicie zmieniają nie tylko swój zwyczajny smak, ale przede wszystkim wartość odżywczą – na lepszą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.