Stoły do jadalni? Wybierz kolor orzech

Stół w jadalni to miejsce, wokół którego bardzo często gromadzą się wszyscy domownicy. Służy za miejsce do wspólnego spożywania posiłków, ale również pełni funkcję uniwersalnej przestrzeni do wszystkiego. Przy takim stole spędzamy wiele godzin każdego tygodnia. Jest on również jednym z najbardziej reprezentacyjnych mebli w domu. Biorąc pod uwagę zarówno własne potrzeby estetyczne, wygodę, jak i chęć ozdobienia swego domu atrakcyjnym wizualnie elementem, warto dobrze zastanowić się przed zakupem odpowiedniego stołu do jadalni. Najpopularniejszym kolorem w tym sezonie jest orzech, dlatego warto również zwrócić uwagę na takie stoły.

Niezwykle atrakcyjne stoły do jadalni w kolorze orzecha znaleźć można w ofercie sklepu Edinos.pl. Warto jednak pamiętać, że jadalnie mogą mieć bardzo różny charakter. Niektórzy celują w tradycyjny wystrój, a dla innych nowoczesność jest najważniejszym słowem w kwestii wystroju wnętrz. W ofercie sklepu znaleźć można zarówno stoły o bardzo klasycznej formie, jak i całkowicie współczesne projekty, które zadowolą zwolenników minimalistycznego dizajnu.

Wśród stołów o klasycznym charakterze warto zwrócić uwagę na modele o nieco bogatszej ornamentyce. Tego typu projekty będą idealnym uzupełnieniem jadalni w domach, których właściciele cenią sobie tradycję. Tego rodzaju stół sam w sobie jest wielką ozdobą, a odpowiednio nakryty, przystrojony eleganckim obrusem staje się wyjątkowym miejscem, przy którym każdy obiad nabierze eleganckiego charakteru. Minimalistyczne modele nowoczesne charakteryzują się lekkością formy, dzięki której przestrzeń w jadalni zyskuje na lekkości. Docenią je zwłaszcza ci, dla których stoły orzech w jadalni powinny pełnić przede wszystkim funkcję praktyczną, ale estetyka i jakość wykonania również pozostają ważne.

Materiały, z jakich wykonano stoły.

Blaty stołów wykonane są z bardzo wysokiej jakości laminowanej płyty meblarskiej. Dla wzmocnienia stosuje się tu specjalne filmy melaminowe. Dzięki nim powierzchnia blatów zyskuje na odporności na różnego rodzaju uszkodzenia. Rama i nogi niektórych modeli stołów wykonane są z drewna bukowego. Modele o bardziej nowoczesnej stylistyce wyposażone zostały w nogi ze stali nierdzewnej malowanej na różne kolory. Kolorystyka stołów to różne odcienie drewna orzechowego – od bardzo jasnych, do głębokich i ciemnych barw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.