Profesjonalne urządzenia dla gastronomii

Hurtownia gastronomiczna hybryda-gastro.pl oferuje Państwu profesjonalny sprzęt i urządzenia gastronomiczne, które są niezbędne nie tylko w lokalach serwujących wyśmienite potrawy, ale również w sklepach i zakładach przetwarzających żywność. W naszej ofercie profesjonalne piece, zmywarki, meble chłodnicze, wyposażenie pizzerii, zastawy stołowe i wiele innych, które dostarczamy na terenie całej Polski. Pełna oferta na naszej stronie internetowej.

Niezbędne wyposażenie każdego lokalu

Każdy lokal gastronomiczny wymaga niezbędnego wyposażenia. Odpowiednie piece do obróbki termicznej potraw, zmywarki, lady i szafy chłodnicze oraz mroźnicze, witryny, zastawy stołowe i akcesoria. To wszystko i o wiele więcej znajdziesz w naszym sklepie na hybryda-gastro.pl.

Piec konwekcyjno parowy

Urządzenie zapewniające wyśmienity smak każdej potrawy dzięki działaniu pary. Zapewnia krótki czas gotowania i pieczenia, dzięki czemu znacznie oszczędza czas. Posiłki są wilgotne i nie tracą żadnych wartości odżywczych.

Zmywarka kapturowa

Profesjonalne zmywarki dostosowane do dużych pojemników i naczyń doskonale sprawdzą się w każdym lokalu i zakładzie przetwarzającym żywność. Wysoka temperatura oraz 90-stopniowe wyparzanie pozwala zachować odpowiednią czystość i higienę naczyń, co stanowi jeden z wymogów sanitarnych.

Piec do pizzy

Za smak pizzy odpowiadają nie tylko odpowiednie składniki, ale również właściwy wypiek. Dlatego oferujemy Państwu piece do pizzy zasilane gazowo oraz elektrycznie, które doskonale wypiekają ciasto i wzbogacają smak każdej pizzy.

Szafy chłodnicze

Szafa chłodnicza jest konieczna, by właściwie przechowywać i chłodzić produkty spożywcze, dlatego oferujemy Państwu urządzenia dostosowane do wydajności biznesu. W naszej ofercie szafy jednodrzwiowe, dwudrzwiowe oraz przeszklone, które świetnie nadają się do baru, kawiarni i sklepu, by wyeksponować towary.

Zmywarki do garnków

Profesjonalne i wielkogabarytowe zmywarki do garnków przeznaczone dla gastronomii i nie tylko spełniają wszelkie wymogi sanitarne, gwarantując właściwą higienę i czystość naczyń i pojemników. Szeroki wybór produktów umożliwia wybór zmywarki dostosowanej do wydajności biznesu, co znacznie wpływa na oszczędności. Niezbędne urządzenia dla lokali gastronomicznych to produkty najwyższej jakości, które cechuje niezwykła wydajność i trwałość. W trosce o zadowolenie każdego klienta oferujemy również profesjonalny serwis i fachowe doradztwo. Sprawdź naszą ofertę i wybierz kompleksowe wyposażenie swojego biznesu.

Zapraszamy do współpracy

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

 

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

 

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.